За перфектна нега на вашиот автомобил! До 30% попуст на професионално хемиско чистење на автомобил - пакет по избор од ТЛТ ДООЕЛ

Цена од

1750 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2500 ден.

Попуст

30%

Заштеда

750 ден.

Купени: 14

 • ул. Лондонска бр.1 (во Т.Ц. Олимпико)

  Одведи ме таму

  070303338

  tltinfo@mail.com

Добивате

Професионално хемиско чистење на автомобил по избор

Опции на понудата:

Пакет 1 2,500 ден. 1,750 ден.
Пакет 2 4,000 ден. 3,000 ден.
Пакет 3 9,000 ден. 6,300 ден.

Пакет 1

 • Чистење на возилото (внатрешно + надворешно)
 • Хемиско чистење (седишта, тапацир на врати, багажен простор, поден тапацир)

Пакет 2

 • Чистење на возилото (внатрешно + надворешно)
 • Хемиско чистење (седишта, тапацир на врати, багажен простор, поден таапацир)
 • Дезинфекција на вентилациски систем
 • Полирање на алуминиумски бандажи

Пакет 3

 • Чистење на возилото (внатрешно + надворешно)
 • Хемиско чистење (седишта, тапацир на врати, багажен простор, поден таапацир)
 • Дезинфекција на вентилациски систем
 • Полирање на алуминиумски бандажи
 • Детално чистење и нега на ентериер (волан, контролна табла, џебови во возилото)
 • Полирање фарови

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2019 до 04.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Компанијата во периодот од 19.07 - 05.08.2019 е на колективен годишен одмор
 • Понудата важи само за Скопје

Опис

Видеа од хемиското чистење погледнете тука:

ТЛТ ДООЕЛ ви нуди еднинствена можност за чистење и дезинфицирање на вашето возило со најсовремените италијански машини на пареа од брендот “Novaltec”. ТЛТ ДООЕЛ во соработка со “Novaltec” ја користи пареата како моќен природен ресурс и ја претвараат во главен адут во чистењето на вашето возило. Дезинфицирањето со температура од 175 0 С не прави лидери на пазарот а воедно и ваш прв избор кога станува збор за детално чистење на вашето возило.

За компанијата

“Novaltec Group” е компанија која е основана во 1994та година во Италија (Scorze’) која се занимава со производство, продажба на машини, аксесоари и детергенти за професионално и
индустриско чистење и дезинфекција. Искористувајќи ја предноста и моќноста на еден природен елемент како пареата, “Novaltec Group” станува еден од лидерите во оваа бранша.
Нивниот сектор за истражување и развој непрекинато развива нови решенија, кои комбинирани со искуството стекнато во оваа област им овозможува да креираат продукти кои имаат високо ниво на додадена вредност, бидејќи се способни за уникатни и “eco-friendly” перформанси во согласност со најстрогите регулативи за безбедност.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.