Совршена нега на вашиот автомобил! 50% попуст на хемиско чистење на возило по избор во Detailing and Polishing Bangers

Цена од

2000 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5000 ден.

Попуст

60%

Заштеда

3000 ден.

Купени: 11

Добивате

Опции на понудата:

Детално хемиско чистење на автомобил 5,000 ден. 2,000 ден.
Детално хемиско чистење на џип 5,500 ден. 2,750 ден.
Детално хемиско чистење на моноволумен 6,000 ден. 3,000 ден.
Детално хемиско чистење на товарно комбе 6,000 ден. 3,000 ден.
Детално хемиско чистење на патничко комбе 8,000 ден. 4,000 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 29.04.2022 до 31.05.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резeрвација на термин
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Detailing and Polishing Baners се занимава со:
  • Детално хемиско чистење на автомобили, комбиња и сите видови патнички моторни возила
  • Целосно полирање на фарови
  • Хемиско чистење на тапациран мебел и теписи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.