Блескаво чист мебел во вашиот дом! До 44% попуст на хемиско машинско чистење на мебел по избор од Е-3 Group

Цена од

280 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

44%

Заштеда

220 ден.

Преостанато време

Купени: 10

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Бул. Александар Македонски бр.9 лок. 23, ТЦ Естекада

  Одведи ме таму

  077 812 012, 072 305 116

Добивате

Опции на понудата:

1 седечка позиција (фотеља) 500 ден. 280 ден.
Единечен душек 800 ден. 480 ден.
Дупли душек 1,500 ден. 890 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.01.2020 до 30.06.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Откажување на термин можете да направите најдоцна 2 дена пред закажаниот датум
 • Понудата не важи за постградежни станови
 • Чистењето се врши во домот на нарачателот на лице место и се суши за 2 часа
 • Чистењето се врши до 8 работни часа
 • Понудата не важи за кожа и еко-кожа
 • За чистење на фотеља е потребен 1 купон од опцијата за седечка позиција
 • За чистење на двосед 2 купони од опцијата за седечка позиција
 • За чистење на тросед потребни се 3 купони од опцијата за седечка позиција
 • За чистење на 3 трпезариски столици потребен е 1 купон од опцијата за седечка позиција

Опис

Е-3 Group во своето неколку годишно искуство во својата палета на услуги нуди:

 • Професионално чистење на домови, деловни објекти и магацини
 • Машинско чистење на тврди подови (мермер, плочки и ламинати)
 • Машинско и рачно перење на теписи
 • Полирање на фарови на автомобили
 • Хемиско на автомобили
 • Хемиско длабинско чистење на тапациран мебел

Водени од главната цел, односно довербата на нашите потрошувачи проследена со врвна и квалитетна услуга по најдостапни цени во градот ја прават компанијата Е-3 Group вистински избор за Вашите желби и барања

Перење на теписи: Перењето се однесува за секаков тип на теписи: персиски, волнени, синтетички. Перењето се изведува со користење на еко детергенти и многу вода.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.