Чист мебел во домот! До 36% попуст на професионално хемиско чистење на домашна адреса на тросед, двосед и фотелја/седмосед, единечен + двоен душек од ТЛТ ДООЕЛ

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2150 ден.

Попуст

31%

Заштеда

660 ден.

Купени: 14

 • ул. Лондонска бр.1 (во Т.Ц. Олимпико)

  Одведи ме таму

  070303338

  tltinfo@mail.com

Добивате

Професионално хемиско чистење на мебел

Опции на понудата:

Тросед, двосед и фотеља /седмосед 2,150 ден. 1,490 ден.
Двоен душек + единечен душек 2,500 ден. 1,590 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Компанијата во периодот од 19.07 - 05.08.2019 е на колективен годишен одмор
 • Понудата важи само за Скопје
 • Хемиското чистење се изведува на ваша домашна адреса!

Опис

ТЛТ ДООЕЛ е компанија која се занимава со хемиско чистење на тапациран мебел и автомобилски ентериер. Нудиме висококвалитетна услуга со најквалитетни машини од германскиот производител “Kärcher” и италијански средства од највисока класа.

Како компанија се гордееме што зад нас имаме голем број задоволни клиенти кои се доказ за нашата професионалност.

Ако не знаете како да се справите со нечистотијата на вашиот мебел, тогаш оваа понуда е одлична можност. Професионално, хемиско чистење на мебел и душеци кои ќе ги задоволи вашите потреби.”

“Kärcher” е светски лидер во производство и продажба на разни машини и системи за секаков вид на чистење за домашна и професионална употреба. Со користење на најнапредна технологија во оваа област овие машини се најекономични, најпрактични а во истовреме и најефективни и можат да се справат со секаков вид на дамки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.