До 51% попуст на детално хемиско чистење на автомобил или џип со производите на Makotehna + ефикасно полирање фарови од Dr. Car Wash

Цена од

1990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3600 ден.

Попуст

45%

Заштеда

1610 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

Опции на понудата:

Автомобил 3,600 ден. 1,990 ден.
Џип 4,100 ден. 1,990 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.03.2021 до 11.08.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 

Опис

Детално хемиско чистење вклучува:

 • надворешно миење
 • внатрешно чистење
 • детално чистење на седишта
 • детално чистење на тапацири 
 • детално чистење на теписон
 • детално чистење на багажник
 • детално чистење на фелни
 • восок за заштита

*Се користат производите на Makotehna

Препуштете се на професионалците и добијте чисти и блескави фарови на вашиот автомобил!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.