Вистинска авантура во природа и археолошки локалитети! До 50% на тура за јавање коњи во Хераклеа за рута по избор од Emoqa Bit Битола

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

590 ден.

Попуст

51%

Заштеда

300 ден.

Купени: 4

 • ул. Св. Климент Охридски 2, Битола

  Одведи ме таму

  077 979 665;077 920 976

  emoqabit@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Рута 1 590 ден. 290 ден.
Рута 2 + основен оброк 1,100 ден. 690 ден.

Рута 1 (Почеток во Хераклеа, потоа по течението на сива вода низ ливадите)

 • Патека: 3.2 км
 • Времетраење: околу час и половина
 • Термини: 10:00-11:30ч. или 16:00-17:30ч.

Рута 2 (Од Хераклеа, потоа по течението на сива вода, разгледување на падините и Тумбе Кафе, до манастирот св. Атанасиј во Смолево)

 • Вклучен е основен оброк
 • Патека: 10.3 км
 • Времетраење: околу 5 часа
 • Термини: 08:00-13:00ч.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.08.2019 до 31.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е резервација на 077 979 665 / 077 920 976
 • Превозот до било која рута на јавање не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Возбудлива тура во јавање коњи! Чувствувајте се безбедно, раководени од професионалниот тим на Emoqa Bit во Битола и доживејте ново и незаборавно искуство! 

Понесете го вашето друштво и уживајте во глетката која на друг начин не би имале можност да ја видите... Наградете се со искуство за паметење и збогатете се со спомени!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.