50% попуст на ладна депилација на нозе + интима во салон за убавина Hermosa Beauty во вредност од 700 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

50%

Заштеда

350 ден.

Купени: 3

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • бул. Митрополит Теодосиј Гологанов бр. 59/1-3 (спроти бугарска амбасада)

  Одведи ме таму

  070 356 104

  hermosa_sk@yahoo.com

Добивате

Ладна депилација на нозе + интима 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.07.2019 до 30.09.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе третмани

Опис

Салон за убавина Hermosa Beauty располага со квалитетно обучен кадар кој ќе ви пружи врвна и професионална услуга во секој поглед на услугите кои ги нуди салонот. Се работи со висококвалитетна козметика. Ентериерот е атрактивно уреден и опремен со апаратура за квалитетно извршување на третманите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

aleks.tstojanovski

Ne profesionalni! Se obiduvav nekolku dena da gi dobijam, a otkako se slusanvme pominaa uste 3 dena i seuste cekam da mi se javat dali imaat sloboden termin.

Член на Grouper од: 30-01-2015

sandra

Здраво, Ви благодариме што го споделивте вашето искуство со нас. Ве молиме пишете ни на support@grouper.mk со цел детално да ја испитаме ситуацијата.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.