Совршена боја за вашата коса! 54% попуст на шатирање или нијансирање (2 нијанси) + фенирање во салон за убавина Hermosa Beauty во вредност од 1400 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1400 ден.

Попуст

51%

Заштеда

710 ден.

Купени: 4

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • бул. Митрополит Теодосиј Гологанов бр. 59/1-3 (спроти бугарска амбасада)

  Одведи ме таму

  070 356 104

  hermosa_sk@yahoo.com

Добивате

Шатирање или нијансирање (2 нијанси) + фенирање 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.07.2019 до 30.09.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе третмани

Опис

Совршена боја на вашата коса со шатирање или омбре нијансирање (фарбање со боја по избор) + фенирање (пеглање или виткање) во Салон за убавина "Хермоса".

ОМБРЕ ефект е најнова техника на фарбање (нијансирање) и е најновиот тренд за коса во светот. Со омбре фарбањето се постигнува суптилно преоѓање на бојата на косата од светла кон темна или обратно. Постигнете совршен тренди изглед и блеснете со вашата убавина!

Салон за убавина Hermosa Beauty располага со квалитетно обучен кадар кој ќе ви пружи врвна и професионална услуга во секој поглед на услугите кои ги нуди салонот. Се работи со висококвалитетна козметика. Ентериерот е атрактивно уреден и опремен со апаратура за квалитетно извршување на третманите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.