0 ја следат оваа компанија


Хигиенска станица Budget II (A4 Формат)

4980 ден.

Опис

Нашата хигиенска станица „Budget II” е идеална за поставување на секоја влезна област на продажно место или деловна зграда.
Оваа станица за дезинфекција има вкупна висина од приближно 1550 мм и главно е изработена од алуминиум и пластика.Овој диспензер е идеален за секојдневна употреба во борбата против вирусот корона.
Се ракува со лакт, така што оваа станица може да се постави било каде, независно од батерии или какви било приклучоци за напојување. Покрај тоа, оваа станица за дезинфекција често се користи на сите места каде што не е можно поставување на диспензер на ѕид.

Станицата за дезинфекција има интегриран, но отстранлив резервоар со капацитет од 1000 мл. Течности како и средства за дезинфекција слични на гел може да се користат со директно полнење на резервоарот. Така, овој производ не зависи директно од одредена големина или форма на шише каде би стоел дезинфектантот.Така,нашата станица за дезинфекција гарантира професионална и хигиенска употреба со поставеност на било која локација во секое време.

Со помош на алуминиумска постер рамка во формат А4 портрет поставена над диспензерот, можете да го свртите вниманието на вашите клиенти.
 

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

ВКФ Рензел ГмбХ е компанија која се занимава со производство и дистрибуција на инвентар за продажно место, изложбена опрема,профили и држачи на цени, системи за означување на цени, рекламен и промотивен материјал.

ВКФ Рензел ГмбХ има над 30 години вредно искуство во целата индустрија на промоција на продажбата. 
Во корпоративната визија, покрај сигурност и континуитет не одликува иновативноста, креативноста и флексибилноста со цел благовремено да ги решаваме проблемите за сите клиенти во индустриите или трговијата.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.