0 ја следат оваа компанија


His & Hers x Caelum Celestial

1899 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Персонализираната ѕвездена мапа претставува приказ на ѕвезденото небо и небесните објекти на одреден датум, место и време. Изработката на ѕвезденото небо се прави преку специјализиран и прецизен астрономски софтвер, во комбинација со напредни апликации за графичка дообработка.

Краен резултат: Уникатен дизајн, внимателно креиран според Вашите барања.

 

ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ CAELUM ЅВЕЗДЕНА МАПА?

Персонализиран подарок кој со сигурност ќе предизвика емоција и насмевки на лицата на вашите најмили! Овековечете го секој Ваш посебен момент со приказна испишана преку магијата на ѕвездите. Нашите дизајни се печатат во висока резолуција на хартија за слики, а ги добивате во рамка, внимателно спакувани и доставени на вашата адреса.

 

ШТО НИ Е ПОТРЕБНО ЗА ИЗРАБОТКА?

 1. Дизајн, боја, големина (димензија) и опција (боја на позадина и рамка)
 2. Датум и време (опционално)
 3. Локација (град, координати)
 4. Персонализирана порака по ваш избор

 

ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

 • Пред печатење, Ви испраќаме preview на дизајнот, за да го видите и одобрите.
 • Премиум дизајните се разлкуваат од стандардните дизајни во однос на формат, врамување и принт. Врамувањето го правиме по нарачка кај нашиот партнер, врамуваме со дрвена/метална рамка со боја по ваш избор. Принтот поради поголемиот форматот се печати на специјална хартија и на посебни плотер машини и тука најмногу до израз доаѓаат деталите на дизајнот. 
 • Постои можност за изработка на дигитален принт (дизајн без рамка)
 • За сите дополнителни детали и прашањаможе да не контактирате на нашите социјални мрежиInstagram & Facebook.

Детали за испорака

За компанијата

Caelum - латински за небото над нас, сведок на секој посебен момент од нашите животи, приказна испишана преку поставеноста на ѕвездите низ времето.

Персонализираната ѕвездена мапа претставува приказ на ѕвезденото небо и небесните објекти на одреден датум, место и време. Среќата и насмевките од вашиот посебен момент овековечени преку нашите дизајни траат засекогаш.

Подарете момент со caelum.mk.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.