Уживајте во Sunny Beach во сончевата Бугарија (Јуни - Септември)! Едно ноќевање со појадок во сместување по избор или наем на фамилијарна соба за термин по избор во Holiday Complex RYOR

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во Sunny Beach во сончевата Бугарија (Јуни - Септември)! Едно ноќевање со појадок во сместување по избор или наем на фамилијарна соба за термин по избор во Holiday Complex RYOR

Цена

1,023 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,147 ден.

Попуст

11%

Заштеда

124 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Едно ноќевање со појадок во сместување по избор или наем на фамилијарна соба за термин по избор во Holiday Complex RYOR 

Термин 23.06-03.07.2018 и 26.08-02.09.2018

 • BB ноќевање за 1 лице во двокреветна соба, цена: 1023 ден.(16.5 еур)
 • BB ноќевање за 1 лице во трокреветна соба, цена: 961 ден.(15.5 еур)
 • BB ноќевање во фамилијарна соба (2+2 или 3+1), цена: 2852 ден.(46 еур)

Термин 04.07-25.08.2018

 • BB ноќевање за 1 лице во двокреветна соба, цена: 1116 ден.(18 еур)
 • BB ноќевање за 1 лице во трокреветна соба, цена: 1116 ден.(18 еур)
 • BB ноќевање во фамилијарна соба (2+2 или 3+1), цена: 3286 ден.(53 еур)

Доплати:

 • Доплата за вечера, цена: 372 ден.(6 еур)
 • Доплата за All Inclusive за термин 23.06-03.07.2018 и 26.08-02.09.2018, цена: 806 ден.(13 еур)
 • Доплата за All Inclusive за термин 04.07-25.08.2018, цена: 1116 ден.(18 еур)
 • Доплата за туристичка такса по лице од ден, 62 ден.(1 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.06.2018 до 02.09.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Сместувањето е во двокреветна соба (2 возрасни + 1 дете), трокреветна соба (3 возрасни) и фамилијарна соба (2 возрасни + 2 деца или 3 возрасни + 1 дете) при максимална исполнетост на капацитетите
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Доплати:
 • Доплата за вечера, цена: 372 ден.(6 еур)
 • Доплата за All Inclusive за термин 23.06-03.07.2018 и 26.08-02.09.2018, цена: 806 ден.(13 еур)
 • Доплата за All Inclusive за термин 04.07-25.08.2018, цена: 1116 ден.(18 еур)
 • Доплата за туристичка такса по лице од ден, 62 ден.(1 еур)
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција во понудата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Патничкото осигурување е задолжително
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Хотелот се наоѓа на само 4 минути пешачење од плажа. Се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег, Хотел Ryor има бар со тераса и отворен базен.

Собите се пространи, и секоја соба има балкон и софа. Сите соби имаат клима уред, кабловска телевизија и минибар. Фен има во сите бањи.

Ресторанот се наоѓа во склоп на хотелот и ги нуди сите национални специјалитети. Бесплатен Wi-Fi е достапен во лоби барот и базенот

Гостите можат да купат билети за локалните атракции на рецепцијата која работи 24 часа, вклучувајќи влезници за аква паркови, картинг и други активности. Организирани екскурзии се исто така достапни и можат да се резервираат на рецепцијата.

Хотел Ryor е во самиот центар на Сончев Брег на 2 минути од Hotel Kuban, каде што гостите можат да најдат бројни барови, ресторани и ноќни клубови. Градот Несебар е на само 5 километри.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ