Здравјето пред сѐ! 50% попуст на холистички преглед (квантна анализа) за проверка на витамини и минерали + проверка на колаген, алергии, присутност на метали и пестициди во Нутри Диет Клуб во вредност од 2000 ден. по цена од 999 ден.

Цена

999 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1001 ден.

Преостанато време

Купени: 8

Добивате

Холистички преглед (квантна анализа) - проверка на витамини и минерали без детокс програмата.
*Со прегледот се прави проверка на витамини и минерали, колаген, алергии, присутност на метали и пестициди.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 18.09.2023 до 25.12.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Закажете го вашиот третман на 075 205 143 или на емаил адреса [email protected]
  • Со прегледот се прави проверка на витамини и минерали, колаген, алергии, присутност на метали и пестициди.
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Холистички преглед (квантна анализа) и преглед на витамини и минерали
 
Квантна анализа е метода која ни помага со голема сигурност да утврдиме дали постојат индикации  за нарушувања во телото. Прегледот се прави со електромагнетни бранови, па прегледот е безболен и пријатен. Се препорачува за сите возрасти, освен за пациенти со пејсмејкери, метални импланти, трудници и деца помлади од 15 години. За време на прегледот, клиентот држи метална сонда во раката една минута, по што следи отчитување на вашиот организам преку уред поврзан на посебен компјутер.
Извештајот добиен при прегледот содржи вкупно 35 табели со препораки за начинот на исхрана и потребните промени во другите животни навики. Читањето на извештајот и консултацијата со експерт трае приближно 30 минути. Оваа анализа не се смета за дијагностички метод. Наменетa е за сите кои сакаат на едноставен начин да дознаат во која насока треба да ги коригираат своите навики за да го подобрат квалитетот на своето здравје.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.