91% попуст на онлајн курс за основни команди за обука на куче - Dog Commands Beginners од Holly and Hugo во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

 • 18 Westland Square, Pearse Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

Добивате

Онлајн курс за основни команди за обука на куче - Dog Commands Beginners + PDF сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.06.2019 до 20.07.2019
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Dog Commands Beginners
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Holly an Hugo 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазик на кој можете да го следите курсот: англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. 

Опис

Бидете најдобриот родител за миленичиња.
Сопствениците се фрустрирани дека нивното куче создава проблеми и не можат да се справат со истите. Многу од овие кучиња не се во можност да најдат нови домови. Не дозволувајте тоа да ви се случи! Професорот за обука на кучиња Јан Стоун ќе ве научи на основните наредби што вашето куче треба да ги знае.

Сите кучиња, без оглед на нивната големина, имаат потреба од основно образование, кое ги држи безбедни и вас ве држи под контрола. Ќе го видите нашиот сертифициран професионален тренер за кучиња, Јан Стоун, во акција.

Неговите видеа и практични совети ќе ви покажат како да имате куче кое се однесува добро. 

Курсот е составен од 6 модули:

 • Модул 1: Вовед
 • Модул 2: Храна, ангажирање и основни команди
 • Модул 3: Тренинг за команди 
 • Модул 4: Излези, дојди
 • Модул 5: Напредни техники

Повеќе за курсот видете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.