94% попуст на акредитиран online курс за Preparing for Pet Adoption + сертификат од Holly and Hugo во вредност од 30 938 ден. (499 eur) по цена од 1798 ден. (29 Eur)

РАСПРОДАДЕНО

94% попуст на акредитиран online курс за Preparing for Pet Adoption + сертификат од Holly and Hugo во вредност од 30 938 ден. (499 eur) по цена од 1798 ден. (29 Eur)

Цена

1,798 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

30,938 ден.

Попуст

94%

Заштеда

29,140 ден.

 • 18 Westland Square, Pearse Street, Dublin 2, Ireland Dublin, Ireland, 2

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Акредитиран online курс за Preparing for Pet Adoption + сертификат


Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.05.2017 до 31.07.2017
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Preparing for Pet Adoption
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Holly an Hugo 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазик на кој можете да го следите курсот: англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линкРЕГИСТРАЦИЈА. 

Опис

Дали сте размислувале да вдомите милениче или веќе сте спасиле некое домашно милениче? Оваа обука ќе ве научи на сè што ви е потребно за да им пружите најдобра грижа на вашиот нов најдобар пријател.

Сте размислувале на вдомување на домашно милениче?

Вдомувањето миленик е искуство кое може да значи живот и среќа. Можеби сте малку загрижени на почетокот и не знаете точно што после нивното спасување, но нема причина за загриженост.

Вашето милениче може да има развиено однесување врз основа на минатите трауми и недостатокот на обука за однесување, но се што е потребно за да го однесете на вистинскиот пат е малку време и труд.

Без разлика дали прв пат вдомувате миленик, или само сте загрижени за целиот процес,ние ќе ве подготвиме со соодветни методи и алатки целосно со овој курс, ќе дознаете што значи да се биде одговорен за миленик, и добар сопственик. Овој курс ќе ви помогне да го подготвите вашиот дом за новиот миленик, нивната транзиција во новиот дом, како да ги научите на добро однесување, да ги навикнете на добра исхрана и да се осигурате дека се здрави и безбедни постојано.

Овој курс нуди:

 • Подготовки за заедничко живеење со вашиот вдомен миленик
 • Како да се грижите за вашиот миленик
 • Избор на исхрана
 • Прва помош и CPR во случај на вонредна состојба

Повеќе информации за курсот и модулите може да видите на следниот ЛИНК.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ