95% попуст на online курс за однесување и тренинг на куче - Dog Behavior & Training + сертификат од Holly and Hugo во вредност од 10 850 ден. (175 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

10850 ден.

Попуст

95%

Заштеда

10292 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • 18 Westland Square, Pearse Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

Добивате

Online курс за однесување и тренинг на куче - Dog Behavior & Training + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.06.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Dog Behavior & Training
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Holly an Hugo 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се следи на англиски јазик.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. 

Опис

Научете практични вештини за тренинг, како да ги поправите лошите однесувања и напредни техники за тренинг за да бидете вие и вашето куче среќни.

Влезете во умот на вашето куче и поправете го однесувањето со тренинг базиран на награди. Преку разбирањето на психологијата на кучето можете да го мотивирате вашиот најдобар пријател со користење на награди да го поправи лошото однесување, а исто така и да научи некои основни команди. Дополнително ќе можете да ја разберете мотивацијата за конкретно проблематично однесување како лаење или копање и ќе научите како да ги поправите. Крајно ќе може да го научите вашето милениче напредни команди.

Повеќе информации за курсот и модулите може да видите на следниот ЛИНК

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.