96% попуст на online курс за Home Activities with Kids Bundle + сертификат од International Open Academy во вредност од 18 414 ден. (297 €) по цена од 744 ден. (12 €)

Цена

744 ден.

Вредност

18414 ден.

Попуст

96%

Заштеда

17670 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс за Home Activities with Kids Bundle + сертификат 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2022 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Keep little ones entertained through the long, cold days of winter with the Home Activities with Kids Bundle. It includes the courses Cooking With Kids, Quilting with Kids, and Home Science Experiments for Kids. These courses are packed full of ideas for projects, science experiments, recipes, and quilting crafts that will keep children engaged and encourage them to learn new skills and try new things. Keep them off their phone screens and tablets this season and share with them the gift of learning.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.