- 13%

13% попуст HomTom P30 Pro Dual - SIM Android Smart Phone 6GB + 128GB

8890 ден.

7690 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Опис

Одличен Android телефон со следниве спецификации:

 • Боја: црна
 • Екран: 6.3 inch 2230*1080
 • CPU: MTK6763 10 Deca-Core
 • Систем: Android 9.1
 • RAM: 6GB и ROM: 128GB
 • Камера: 8MP предна камера (1 камера) + 16MP задна камера (4 камери)
 • Капацитет на батерија: 4800mAh Li-ion Батерија
 • Отклучување со отпечаток: ДА, Отклучување со помош на камера (face unlock): ДА
 • Кoнекција со WI-FI: 4G, A-GPS, Bluetooth,GPS,GSM,WiFi
 • Сим картичка: dual SIM dual standby, micro SIM + micro SIM card
 • Јазик: Multi-language support
 • Фрекфенциски опсег: GSM:850/900/1800/1900;WCDMA:850/1900/2100
 • Функции: Голем екран, GPS, Аларм, Календар, Калкулатор, Аудио снимач, Видео снимач, WAP/NMS/GPRS/, E-book, Светски часовник, Task card rear flash IML rear cover

Подароци: заштитна маска, заштитно стакло, слушалки со микрофон и контроли, полнач за струја + кабел

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071 243 833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку сакате производот да ви се достави, испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 06.02.2020 до 30.04.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Нитро" овде

Испорака

#ОстаниДома

 • Нитро Компјутери може да Ви ги достави купените производи преку професионална доставна служба по цена од 100 ден, во сите градови.
 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.