20% попуст на водна пумпа во модел по избор: WB20 или WB30 + 2 години гаранција од Хонда Центар

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на водна пумпа во модел по избор: WB20 или WB30 + 2 години гаранција од Хонда Центар

Цена

21,592 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

26,990 ден.

Попуст

20%

Заштеда

5,398 ден.

 • Бул. Илинден бб 1000 Скопје, Македонија

 • 02 3090 707, 02 3083 788

 • salon.honda@makpetrol.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 19:00 Саб: 10:30 - 15:30

Добивате

Водна пумпа по избор + 2 години гаранција:

 • Модел WB30, цена: 29990 ден. 23992 ден.
 • Модел WB20, цена: 26990 ден. 21592 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.12.2017 до 31.01.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од салонот на Хонда Центар на Бул. Илинден бб. од 10:00 до 18:00 часот
 • Пред да го купите купонот потребно е да се јавите во Хонда центар за да направите резервација на производот
 • По купување на купонот, потребно е да контактирате со Хонда центарот за да ја потврдите резервацијата на призводот
 • Можност за достава
 • За достава испратете email на компанијата Honda Centar со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената, истата е на трошок на примачот и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Карактеристики на производот:

Модел: WB30

 • Сила (КС): 5.5
 • Пречник: 3"
 • Вкупен напор: до 28 m
 • Големина на нечистотии: ø6 mm
 • Тежина: 27 kg

Модел: WB20

 • Сила (КС): 4
 • Пречник: 2"
 • Вкупен напор: до 32 m
 • Големина на нечистотии: ø6 mm
 • Тежина: 21 kg

Во Хонда соништата се тие што нe водат напред. Сe од производството на нашиот прв велосипед на моторен погон во 1948 година, продолживме да нудиме иновативни производи што придонесуваат за мобилноста на луѓето и општеството. Почитувајќи ги луѓето и оценувајќи ги нивните лични разлики, постигнавме слобода на културата и искуство што поттикнува создавање. Денес Honda развива и произведува свои автентични производи и технологии за различни нивоа на пазарот, од мали корисни апарати до мотори и спортски автомобили.

Од самото основање Хонда се трудеше да им овозможи вистинско задоволство на сите луѓе во светот. Отсекогаш се трудиме да нудиме производи и услуги за купувачите да го добијат она што го сакаат во секој дел од светот. За да ги дознаеме тие „локални” потреби, ние не ја создававме само нашата продажна мрежа, туку ние ја структуиравме оперативноста на нашите различни производи на тој начин што тие не се само произведени туку и создадени во регионите каде што се користат.

Откако е основана Компанијата, Honda Motor Co.Ltd, се труди да понуди производи со највисок квалитет по разумни цени, следејќи го нашиот основен мотив: овозможување задоволство на луѓето насекаде во светот.

Додека се трудиме да им излеземе во пресрет и да ги задоволиме барањата на купувачите, ние во Хонда го препознавме клучното значење на снабдувањето со производи, технологии и услуги од што имаат корист и луѓето и околината во областите на еколошката заштита и сообраќајната сигурност. Непрекинато работиме на развој на решенија што нема да излезат во пресрет само на денешните потреби, туку ке бидат подготвени и за иднината.

Гледајќи во иднината, наша цел е да создадеме компанија чие постоење е вреднувано од луѓето од целиот свет преку создавањето нови креации и вредности за нашите купувачи, ширењето на глобалните деловни операции и развојот на еколошки решенија што ќе создадат подобра околина за идните генерациии.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ