Honor Band 3 Carbon Black смарт часовник + 2 години гаранција

2900 ден.

1990 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Honor Band 3 Carbon Black смарт часовник
 • Водоотпорен до 50 метри длабочина
 • Батерија до 30 денови
 • Ги мери чекорите
 • Отчукување на срце со континуирано следење
 • Ги мери спиењето, калориите и спортските активности
 • Display: 0.91″ inc
 • Display Type : PMOLED
 • Touch Button (Touch Key)
 • Body Size: 43 mm × 16.5 mm × 10.3 mm
 • Weight: 18 gr
 • Casing: Plastic OS Platform: Proprietary OS
 • Paired: Smartphones-Android 4.4(or later) iOS8.0(or later)
 • Connectivity: Bluetooth: 4.2
 • Battery Capacity: 100 mAh
 • Standby time: about 45 days
 • Charging Dock
 • Body Protection: IP67 up to 5 ATM
 • Sensors/Functions : 3-axis acceleration sensor; separate PPG heart rate meter; infrared light detection sensor
 • Features : Pedometer, Continuous heart rate monitoring, Daily activity tracking, Distance and pace monitor, Smart notifications, Sleep monitoring, Multi-sport modes, Call and message notifications
 • Other Details: Flip Wrist to Wake up screen

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.