39 ја следат оваа компанија


Honor Band 4 Midnight Navy смарт часовник + 2 години гаранција

3500 ден.

2990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел Honor Band 4 (Crius B19) Midnight Navy смарт часовник
 • Екран AMOLED осетлив на допир од 2,5D стакло
 • Екранот е цврст и отпорен на гребнатинки
 • Водоотпорен до 50 метри длабочина
 • Батерија 17 денови
 • Ги мери чекорите
 • Отчукување на срце со континуирано следење
 • Ги мери спиењето, калориите и спортските активности
 • Display: 0.95" inch 240 x 120 pixels
 • Display Type : AMOLED,2.5D
 • Touch Button (Touch Key)
 • Body Size: 43 mm × 17.2 mm × 11.5 mm
 • Weight: 23g
 • Casing: Plastic
 • OS Platform: Proprietary OS
 • Paired: Smartphones-Android 4.4+ iOS9.0+
 • Connectivity: Bluetooth: 4.2
 • Battery Capacity: 100 mAh
 • Standby time: about 45 days
 • Wireless charging: Magnet dock charging
 • Body Protection: IP68 up to 5 ATM
 • Sensors/Functions : Accelerometer, 6-Axis Gyro, Heart rate,Vibration/Haptics engine, Infrared Detect Sensor
 • Features : Pedometer Monitoring, Heart rate monitoring,  Daily activity tracking, Distance and pace monitor, Smart notifications, Sleep monitoring, Phone Call reminder, Message reminder

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.