46 ја следат оваа компанија


HONOR Band 5 Паметен часовник во боја по избор + 1 година гаранција

4000 ден.

2990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Конекција:
 • Комерцијален оперативен систем
 • Bluetooth конекција 5
 • USB конекција 2
 • Дисплеј:
 • Екран на допир
 • AMOLED екран со 0.95 mm
 • Батерија:
 • Капацитет на батеријата: 100 mAh
 • Типично време на употреба до 6 дена
 • Ниско време на употреба до 14 дена
 • Полнење на батеријата 1,6 часа
 • Физичка спецификација:
 • Големина: една големина
 • Големина на гледање: H43 ,W17.2,D11.5 mm
 • Големина на ременчето: L115
 • Ременчето може да се острани и замени
 • Тежина: 22.7 g
 • Водоотпорен
 • Отпорен на прав
 • Прикажува време
 • Монитор за отчукување на срцето
 • Педометар
 • Растојание
 • Калории
 • Акцелерометар
 • Вклучено и полнач
 • 10 спортски режими
 • Откривање на мозочен удар
 • 50 метри водоотпорно
 • Музичка контрола
 • SpO2 Мониторинг на кислород во крвта
 • Боја: Сина

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.