HONOR Band 5 Паметен часовник во боја по избор + 1 година гаранција

2990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Конекција:
 • Комерцијален оперативен систем
 • Bluetooth конекција 5
 • USB конекција 2
 • Дисплеј:
 • Екран на допир
 • AMOLED екран со 0.95 mm
 • Батерија:
 • Капацитет на батеријата: 100 mAh
 • Типично време на употреба до 6 дена
 • Ниско време на употреба до 14 дена
 • Полнење на батеријата 1,6 часа
 • Физичка спецификација:
 • Големина: една големина
 • Големина на гледање: H43 ,W17.2,D11.5 mm
 • Големина на ременчето: L115
 • Ременчето може да се острани и замени
 • Тежина: 22.7 g
 • Водоотпорен
 • Отпорен на прав
 • Прикажува време
 • Монитор за отчукување на срцето
 • Педометар
 • Растојание
 • Калории
 • Акцелерометар
 • Вклучено и полнач
 • 10 спортски режими
 • Откривање на мозочен удар
 • 50 метри водоотпорно
 • Музичка контрола
 • SpO2 Мониторинг на кислород во крвта
 • Боја: Розева и Црна

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.