75% попуст на испитување на TSH, FT4, FT3, ТРО тироидни хормони во СкринЛаб Биохемиска Лабораторија во вредност од 3100 ден. по цена од 790 ден.

img

Цена

790 ден.

Вредност

3100 ден.

Попуст

75%

Заштеда

2310 ден.

Купени: 40

 • ул. Огњан Прица бр. 39 (н. Кисела вода)

  Одведи ме таму

  078 434 837 ; 02 277 1112

  pzupavlina@gmail.com

Добивате

Испитување на тироидни хормони

 • TSH во вредност од 700 ден.
 • FT4 во вредност од 700 ден
 • FT3 во вредност од 700 ден.
 • TPO во вредност од 1000 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребно со себе да носите здравствена легитимација, упат или плави картони
 • Задолжителна претходна резервација
 • Комплетните резултати се добиваат на емаил

Опис

Грижете се за своето здравје!

Важноста на редовните прегледи и испитувања е од големо значење за добро здравје и виталност. Редовните испитувања се превенција од појава на болести и здравствени проблеми. Преку крвната анализа и соодветните испитувања може да се откријат најразлични потенцијални симптоми за појава на здравствен проблем со цел да се превземат превентивни мерки против истиот навремено. Возрасните лица во одреден стадиум од својот живот најчесто имаат некаков проблем со тироидната жлезда. За жал, симптомите на тироидните заболувања не се препознаваат секогаш навреме.

За проценката на состојбата и функцијата на тироидната жлезда, од непроценлива важност се групата на тестови кои со едно име се нарекуваат TFT (Thyroid Function Test) - тоа се лабораториски тестови кои се изработуваат од крв, со кои се врши проценка на функцијата на тироидната жлезда. Ви овозможуваме да направите проверка за проценка на тироидната функција со следните тестови: FT4, FT3 и TSH

Препуштете се на тимот професионалци од СкринЛаб Биохемиска Лабораторија кои ќе се погрижат за вашето здравје!

За компанијата

Основани 2009 година, СкринЛаб Биохемиска Лабораторија е лабораторија со екстерна контрола од BioRad ги работиме сите хематолошки, биохемиски, имунолошки и микробиолошки анализи. Крвна слика, клиничка хемија, полови хормони, тироидни хормони, автоантитела, серологија, плазма протеини, урина, туморски маркери, мониторирање на лекови, алерготестови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.