Престојувајте во центарот на Белград (Април - Јуни)! 46% попуст на ноќевање за двајца во приватна двокреветна соба во хостелот Hostel No9 во вредност од 2430 ден. (39.2 еур) по цена од 1302 ден. (21 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Престојувајте во центарот на Белград (Април - Јуни)! 46% попуст на ноќевање за двајца во приватна двокреветна соба во хостелот Hostel No9 во вредност од 2430 ден. (39.2 еур) по цена од 1302 ден. (21 еур)

Цена

1,302 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,430 ден.

Попуст

46%

Заштеда

1,128 ден.

Купени : 8

 • Zagrebacka 9 Beograd, Serbia, 11000

 • +38163311852

 • hostelno9@mail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање за двајца во приватна двокреветна соба во Белград


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.04.2018 до 30.06.2018
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail
 • По купувањето на ваучерот неопходно е да направите резервација на телефон или e-mail адресата од хотелот при што ќе го соопштите и бројот на ваучерот
 • Ако одлучите да го искористите купонот за време на викенд (петoк, сабота) задолжително e да престојувате два дена, односно да купите два купони.
 • Туристичката такса не е вклучена во цената, и истата изнесува 1.3 евра по лице од ден.
 • За деца до 5 години е бесплатно во соба со родителите
 • За деца од 6 до 12 години сe доплаќа 5 евра 
 • За трокреветна соба или апартман се доплаќа 10 евра
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • За појадок се доплаќа 2.5 евра
 • Сите доплати се прават дирекно во хостелот
 • Со доплата директно на рецепција можете да резервирате тури со туристички водич: Разглед на Белград, Пивска тура, посета на видиковец, посета на Белград под земја, лрстарење, Белградска тврдина, посета на Никола Тесла и др.
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до наведениот рок во зделката истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

По долгиот зимски период, време е да го посетиме Белград, кој е најубав во пролетта. Уживајте во незаборавните романтични прошетки од Белградската тврдина или бреговите на реките Сава и Дунав. Почувствувајте ја магијата на пиење кафе во градините на многу кафулиња, ресторани и сплавови и чекајте зори во познатите ноќни клубови. Едноставно, биди енергичен од овој прекрасен град.. Во хостелот се служат домашни алкохолни и безалкохолни пијалоци како и традиционални јадења.

Hostel No9 е елегантно уреден хостел во центарот на Белград. Опремен е со висококвалитетен мебел кој гарантира удобен престој. Овој хостел е одличен избор за престој доколку сакате да постетите културни и историски знаменитости, или пак модерни шопинг центри, а не изостануваат и ноќните клубови.

Ќе бидете сместени во собите на Хостелот Но9 кој се наога до самиот центар на Белград на само 50м од Главната автобуска станица и 200м од Главната железничка станица. Хостелот е на само 5 минути пешки од главната улица – Кнез Михаилова и плоштадот Теразија. Во близината на Хостелот се наогаат: Белградската тврдина Калемегдан, бреговите на реките Сава и Дунав, многубројни сплавови, нокни клубови, барови, добри ресторани и кафетерии. Хостел поседува соби со 1, 2, 3 и 4 и 8 кревети. Собите се големи, чисти и светли со клима уред.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.