Дестинација Македонија! Уживање и релаксација во Кнежино (08.06-31.10.2021)! 35% попуст на ноќевање со појадок за две лица во House of Art во вредност од 2770 ден. по цена од 1800 ден.

Цена

1800 ден.

Вредност

2770 ден.

Попуст

35%

Заштеда

970 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • Кнежино, North Macedonia

  Одведи ме таму

  kukjanaumetnosta@gmail.com

  071 453 626

Добивате

Ноќевање со појадок за две лица во House of Art

*Со секој купен купон следува 10% попуст во ресторанот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.06.2021 до 29.10.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Време е за тимска дружба со колегите! Прати ни барање за тим билдинг патување од компанија и добиј понуда за некоја од најубавите дестинации низ Македонија. Пополни ја формата на следниот ЛИНК
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Ресторан и хотел House of Art е сместен во село Кнежино на 6 км од Кичево. Хотелот има 22 соби и 2 апартмани.
Ресторанот има капацитет од 60 гости во внатрешниот дел, а терасата располага со простор за 140 гости. Ресторанот нуди топли напитоци, алкохолни и безалкохолни појалоци како и најразлични специјалитети како и печења, пици и пастрмалии во фурна на дрва.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.