Недела на храна #СкопјеГурман! 45% попуст на хот дог по избор: пица или бејзик + Coca Cola (0.5l) во Mr. Hot Dog

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! 45% попуст на хот дог по избор: пица или бејзик + Coca Cola (0.5l) во Mr. Hot Dog

Цена

75 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

120 ден.

Попуст

38%

Заштеда

45 ден.

Купени : 60

 • Љубјанска 4, Skopje City Mall 1000 Скопје, Македонија

 • 077 972 211

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00

Добивате

Хот дог по избор + Coca Cola (0.5l)

 • Пица Хот Дог, цена: 180 ден. 99 ден.
 • Бејзик Хот Дог, цена: 120 ден. 75 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 15.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот и "за носење"

Опис

Состав:

 • Бејзик: лепче за хот дог, пилешка виршла(wudy), кечап, сенф.
 • Пица дог: лепче за хот дог, пилешка виршла (wudy), пица сос, млечен пица кашкавал и говедски кулен.

Mr. Hot Dog е бренд чија главна цел е да го популаризира познатиот американски брз оброк – хот дог. Mr. Hot Dog е дел од меѓународниот бренд Full Dog, а се наоѓаме во Скопје Сити Мол. Секој хот дог се приготвува по највисоки стандарди и со најквалитетни состојки. Повелете на вкусна закуска!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.