#СкопјеГурман! Најдобриот ход дог во градот! До 51% попуст на хот дог по избор: пица, mr дог или чикаго + Coca Cola (0.5l) во Mr. Hot Dog

Цена од

75 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

38%

Заштеда

45 ден.

Купени: 174

 • Љубјанска 4, Skopje City Mall

  Одведи ме таму

  077 972 211

  mrhotdogskopje@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Пица Хот Дог + Coca Cola од 0.5l 180 ден. 99 ден.
Mr Хот Дог + Coca Cola од 0.5l 140 ден. 75 ден.
Чикаго Хот Дог + Coca Cola од 0.5l 200 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот и "за носење"

Опис

Состав:

 • Пица дог: лепче за хот дог, пилешка виршла (poli), пица сос, млечен пица кашкавал и говедски кулен.
 • Мr дог: лепче за хот дог, пилешка виршла (poli), чипс од кромид, кисели краставички, сенф, кечап.
 • Чикаго: кифла со мак, пилешка виршла (poli) домат, релиш, кромид, кисели краставички, феферонки, сенф, кечап.

Mr. Hot Dog е бренд чија главна цел е да го популаризира познатиот американски брз оброк – хот дог. Mr. Hot Dog е дел од меѓународниот бренд Full Dog, а се наоѓаме во Скопје Сити Мол. Секој хот дог се приготвува по највисоки стандарди и со најквалитетни состојки. Повелете на вкусна закуска!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.