Одмор во Olympic Beach во Јули и Август! 38% попуст на едно ноќевање во термин и сместување по избор: двокреветна, трокреветна или фамилијарна соба во Hotel Acropolis

РАСПРОДАДЕНО

Одмор во Olympic Beach во Јули и Август! 38% попуст на едно ноќевање во термин и сместување по избор: двокреветна, трокреветна или фамилијарна соба во Hotel Acropolis

Цена

1,984 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,000 ден.

Попуст

34%

Заштеда

1,016 ден.

 • str.Areos no.61 Greece

 • +306931010078

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по соба и вклучува едно ноќевање во сместување и термин по избор во Hotel Acropolis:

 • Двокреветна соба , цена: 3000 ден. (48 еур.) 1984 ден. (32 еур.)
 • Трокреветна соба, цена: 3503 ден. (56.5 еур.) 2170 ден. (35 еур.)

* Бесплатно користење на клима уред и Wi-fi интернет

* Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2018 до 31.08.2018
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • За деца до 3 год. сместувањето е бесплатно

Опис

Hotel Acropolis  нуди се што Ви е потребно: релаксација, забава, живост и мир во исто време. Удобниот престој ќе Ви овозможи пријатно летување. Секојa соба е опремен со кујна, сопствено купатило, пешкири, клима уред, сателитска ТВ, бесплатен интеренет пристап, фрижидер и балкон. Хотелот покрај одличниот ентериер и љубезен персонал, има одлична локација на само 120 метри одалеченост од плажа.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.