Ultra Last Minute! Јуни во Маврово (17.06 - 19.06.2017)! 64% попуст на ноќевање со појадок во стандардна или панорамска соба во Хотел Алпина 4* во вредност од 2170 ден. по цена од 790 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Ultra Last Minute! Јуни во Маврово (17.06 - 19.06.2017)! 64% попуст на ноќевање со појадок во стандардна или панорамска соба во Хотел Алпина 4* во вредност од 2170 ден. по цена од 790 ден.

Цена

790 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,170 ден.

Попуст

64%

Заштеда

1,380 ден.

Купени : 10

 • Маврово

 • 071 265 667, 02 3131 045; 071 380 724

 • hotel_alpina@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање со појадок за едно лице во стандардна или панорамска соба (17.06 - 19.06.2017)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.06.2017 до 19.06.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да купите 2 купони.
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае 1 час.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За деца од 0 - 6,99 год. е бесплатно доколку не користат кревет, во спротивно, потребна е доплата од 310 ден. за кревет по ден.
 • За деца од 7-11,99 год. потребна е доплата од 50% од цената по ден.
 • Доплата за супериор соба 150 ден. по лице по ден.
 • Доплата за lux соба 250 ден. по лице на ден.
 • Доплата за сјут соба 250 ден. по лице на ден.
 • Доплата за апартман 250 ден. по лице на ден.
 • Доплатите се прават во хотелот на рецепција или во туристичка агенција Нехар Травел
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Туристичка такса не е вклучена во понудата и изнесува 60 денари по лице на ден. (задолжителна доплата во хотел)

Опис

Сместен во прекрасиот пејсаж на Маврово, хотелот Алпина е најудобниот хотел со 4* изграден во планински стил, по сите најмодерни стандарди. Нуди идеални услови за активен одмор, рекреација и забава за сите возрасти во текот на целата година. Модерен и комфорен, хотелот Алпина се наоѓа во центарот на скијачкиот центар на само неколку минути од жичарниците.

Нашите пространи соби и апартмани нудат комфор и пријатна атмосфера. Изборот на природни материјали, буково дрво, топли бои и материјали, меки теписони... ќе го претворат Вашиот престој во уживање и релаксација. 

Сите 23 соби се опремени со  LCD телевизор, сателитски програми, големи и удобни кревети, памучна постелнина, јоргани и перници со природни пердуви, телефон, сеф, мини бар, купатило со џакузи кади и туш кабини, фен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ