Одмор и релаксација во Благоевград во Фебруари и Март! 20% попуст на ноќевање во двокреветна соба или апартман + користење на СПА во Hotel Complex Bali & SPA 3*

Цена од

2914 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3658 ден.

Попуст

20%

Заштеда

744 ден.
 • bul. "Sveti Dimitar Solunski" 20, Blagoevgrad, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359897020634

  spahotelbali@gmail.com

Добивате

Понудата е по соба за ноќевање по избор во Hotel Complex Bali & SPA 3*

Опции на понудата:

Ноќевање во двокреветна соба + 1 масажа + СПА 3,658 ден. (59 еур)
2,914 ден. (47 еур)
Ноќевање во апартман + СПА 4,836 ден. (78 еур)
3,844 ден. (62 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање во двокреветна соба/апартман
 • Користење на СПА центарот (внатрешен базен, сауна, џакузи)
 • Фитнес центар
 • Wi-Fi 
 • Паркинг

*За викенд денови потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За викенд денови потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Максимален капацитет на двокреветна соба е 2 лица
 • Максимален капацитет на апартман е 2+2, 3+1 или 4+0
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Bali & SPA е лоциран во Благоевград и нуди модерно сместување.

Во СПА центарот е вклучено џакузи, сауни и внатрешен базен. Исто така има солена соба, парна бања, солариум, фитнес центар и многу видови на масажи, за сечиј вкус.

Во состав на хотелот има 9 двокреветни соби, 2 апартмани и 2 единечни соби. Собите се опремени со телевизори со дигитални програми, тераси со поглед кон планина, мини бар, централно греење, тоалет со туш, папучи, пешкири, бањарки, пегла, даска за пеглање и фен за коса.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.