Дестинација Македонија! 35% попуст на ноќевање за две лица + појадок во Хотел Белведере 4* - Охрид во вредност од 3472 ден. (56 еур) по цена од 2263 ден. (36.5 еур)

Цена

2263 ден.

Вредност

3472 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1209 ден.

Купени: 3

 • Св. Стефан б.б Охрид

  Одведи ме таму

  046 277 710; 046 277 720

  hotelbelvedere@t.mk

Добивате

Ноќевање за две лица + појадок во Хотел Белведере 4* - Охрид

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За деца до 3 години е бесплатно
 • За деца од 3-9 год се плаќа 1054 ден. (17 евра) на рецепција
 • За трето лице се доплаќа 868 ден. (14 евра) на рецепција
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Одберете Тим Билдинг патување во Дестинација Македонија! Пополнете ја оваа ФОРМА и ние ќе ви ја испратиме најдобрата понуда!

  Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Хотел Белведере

Лоциран во населбата св.Стефан, реновираниот Хотел Белведере спој на класичната и луксузна уметност со модерен стил. Ова е место за сите оние кои сакаат да уживаат во мирен амбиент и прекрасен поглед на Охридското Езеро, на само 4 км од центарот на градот и 100м од брегот на езерото.
Хотел Белведере располага со капацитет од 90 луксузно опремени соби, лоби, конференциска сала, прекрасни балкони од секоја соба и голема тераса со поглед за уживање.

Grouper интересни факти за Охрид

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.