Одмори и уживај во Маврово (Август)! До 31% попуст на едно или пакет ноќевања со појадок за едно лице + користење на внатрешен базен и SPA во Hotel Bistra Mavrovo 4*

img

Цена од

2170 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2666 ден.

Попуст

19%

Заштеда

496 ден.

Купени: 14

 • Хотел Бистра Маврово, Македонија

  Одведи ме таму

  042 489 027, 042 489 309, 042 489 219

  [email protected]

Добивате

Цената е по лице за едно или пакет ноќевања со појадок + користење на базен и СПА

Опции на понудата:

BB ноќевање за едно лице во двокреветна соба (недела - четврток) 2,666 ден. (43 еур)
2,170 ден. (35 еур)
BB ноќевање за едно лице во двокреветна соба (петок-сабота) 2,666 ден. (43 еур)
2,170 ден. (35 еур)
2 BB ноќевањa за едно лице во двокреветна соба (недела - четврток) 4,650 ден. (75 еур)
3,658 ден. (59 еур)
2 BB викенд ноќевањa за едно лице во двокреветна соба (петок-сабота) 5,270 ден. (85 еур)
3,658 ден. (59 еур)
3 BB ноќевањa за едно лице во двокреветна соба (недела-четврток) 7,006 ден. (113 еур)
4,898 ден. (79 еур)

*Понудата вклучува бесплатно возење на жичарница

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.07.2022 до 31.08.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку [email protected] или телефон 042 489 002
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Доплати (директно во хотелот):

 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице за туристичка такса
 • За деца до 5,99 години е сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 11,99 години се доплаќа 50% од цената за ноќевање
 • За деца над 12 години потребно е да купите посебен купон
 • За трето лице сместено во собата се доплаќа 40% од цената за ноќевање 
 • Цената за дополнителен оброк е 10 € по лице
 • Касно одјавување од хотел до 18 часот – 40% од цената за ноќевање
 • Хотелот е pet friendly, за домашни миленици се доплаќа 5 € од ноќевање

Опис

Hotel Bistra 4*

Сместен во подножјето на планината Бистра, близу до Мавровското езеро и Ски центарот Маврово со три жичари, кои водат до прекрасните скијачки терени. Опкружен со природна убавина, Ресорт Маврово нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година. Има вкупно 40 удобно уредени соби, вклучувајќи 32 двокреветни соби и 8 делукс апартмани опремени со TV, уреди за кафе и чај и oпрема за пеглање (по барање). Хотелот располага со A La Carte ресторан, внатрешен базен, сауна, турска бања и џакузи, лоби бар и игротека за деца.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.