Early Booking - Зимски одмор во Боровец (Декември 2018 - Март 2019)! Едно ноќевање со појадок и вечера во Хотел Bor 3* по цена од 1798 ден. (29 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking - Зимски одмор во Боровец (Декември 2018 - Март 2019)! Едно ноќевање со појадок и вечера во Хотел Bor 3* по цена од 1798 ден. (29 еур)

Цена

1,798 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,998 ден.

Попуст

10%

Заштеда

200 ден.

Купени : 22

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува eдно ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба

Доплати:

 • Доплата за дете од 3 -12.99, цена: 961  ден. 
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 1550 ден.
 • Доплата за туристичка такса по ден од лице, цена: 62 ден.

Понудата важи за период:

 • 01.12-23.12.2018 год.
 • 08.01-31.01.2019 год.
 • 21.02-31.03.2019 год.

Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2018 до 31.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Сместувањето е во двокреветна соба (2+1 или тројца возрасни), при максимална исполнетост на капацитетите
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 3 -12.99, цена: 961 ден. 
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 1550 ден.
 • Доплата за туристичка такса по ден од лице, цена: 62 ден.
 • Потребно е да купите купон за доплатите од соодветната опција во зделката
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Патничкото осигурување е задолжително
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Се наоѓа во стариот центар на Боровец, Хотел Бор се наоѓа на мирна локација на само 600 метри од жичарницата. Сите соби имаат балкон и купатило.

Собите се опремени со сателитска ТВ, фрижидер и гарнитура за седење.

24-часовна рецепција, бар и ресторан, се достапни во хотелот. Гостите можат да уживаат во погледот на градината и бујната шума од терасата.
Бесплатен Wi-Fi е на располагање на гостите во фоајето, како и билијард маса. Велосипеди и ски опрема може да се изнајмуваат во Хотел Бор.
Приватен паркинг е на располагање на лице место.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ