Зимски одмор во Боровец (Декември 2017 - Март 2018)! Едно ноќевање со појадок во Хотел Bor 3* во вредност од 1519 ден. (24,5 еур) по цена од 1364 ден. (22 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Зимски одмор во Боровец (Декември 2017 - Март 2018)! Едно ноќевање со појадок во Хотел Bor 3* во вредност од 1519 ден. (24,5 еур) по цена од 1364 ден. (22 еур)

Цена

1,364 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,519 ден.

Попуст

10%

Заштеда

155 ден.

Купени : 77

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

Едно ноќевање со појадок во двокреветна соба

Доплати:

 • Доплата за дете од 5 -11.99, цена: 434 ден.
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 1116 ден.
 • Доплата за туристичка такса од ден по лице, цена 62 ден.

Едно ноќевање со појадок за термин 01.02-20.02.2018, цена 1612 ден.

Понудата важи за период:

 • 01.12-23.12.2017
 • 08.01-31.01.2018
 • 21.02-31.03.2018

Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2017 до 31.03.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Сместувањето е во двокреветна соба (2+1 или тројца возрасни), при максимална исполнетост на капацитетите
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 5 -11.99 години, цена: 434 ден.
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 1116 ден.
 • Доплата за туристичка такса од ден по лице, цена 62 ден.
 • Потребно е да купите купон за доплатите од соодветната опција во зделката
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Патничкото осигурување е задолжително
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Се наоѓа во стариот центар на Боровец, Хотел Бор се наоѓа на мирна локација на само 600 метри од жичарницата. Сите соби имаат балкон и купатило.

Собите се опремени со сателитска ТВ, фрижидер и гарнитура за седење.

24-часовна рецепција, бар и ресторан, се достапни во хотелот. Гостите можат да уживаат во погледот на градината и бујната шума од терасата.
Бесплатен Wi-Fi е на располагање на гостите во фоајето, како и билијард маса. Велосипеди и ски опрема може да се изнајмуваат во Хотел Бор.
Приватен паркинг е на располагање на лице место.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ