Опуштете се во Боровец во Август! До 58% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Hotel Breza 3*

РАСПРОДАДЕНО

Опуштете се во Боровец во Август! До 58% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Hotel Breza 3*

Цена

775 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,860 ден.

Попуст

58%

Заштеда

1,085 ден.

 • Borovets, Bulgaria

 • +359 878 551 528

 • office@borovetz-resort.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање по избор во двокреветна соба

 • ВВ Ноќевање со појадок + СПА (Август), цена: 1860 ден. (30 еур.) 775 ден. (12.5 еур.)
 • НВ Ноќевање со појадок и вечера + СПА (Август), цена: 2182 ден. (35 еур.) 1091 ден. (17.6 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на СПА центарот (сауна, парна бања, ладен туш и релакс зона)
 • Паркинг
 • Туристичка такса и данок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.08.2017 до 01.09.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • Периодот на предрезервација трае макс 24 часа. За да ја потврдите резервацијата потребно е да ги испратите купените ваучери на e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Сместувањето е во двокреветна соба.
 • Потребно е да престојуваат минимум 2 лица.
 • За дете до 3.99 години е бесплатно.
 • За дете од 4 до 13.99 год за ВВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 6.25 еур (387.5 ден.)
 • За возрасен за ВВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 9.37 еур. (581 ден.)
 • За дете од 4 до 13.99 год за НВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 8.75 еур. (542.5 ден.)
 • За возрасен за НВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 13.2 еур. (818.4 ден.)
 • За домашен миленик се доплаќа 10 еур. (620 ден.) од ноќ.
 • За апартман се доплаќа 10 еур. (620 ден.) од ден.
 • За масажа се доплаќа со предходна најава во хотелот.
 • Сите доплати се вршат во директно во хотелот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Хотел Breza е стилски хотел со три ѕвезди, лоциран помеѓу две ски патеки и гондолата во Боровец, во подножјето на планината Рила. Модерно и уникатно, едно од омилените места за да побегнете од својот град и секојдневните обврски.

Хотелот располага со 27 соби: 2 едокреветни, 17 двокреветни, 1 трикреветна и 7 апартмани. Секоја соба има сопствено купатило со туш кабина, телефон, TV и ладилник/минибар.

Хотел Breza располага со ресторан со капацитет од 80 места во кој може да уживате во топло вино покрај каминот, лоби-бар, голема сончева тераса и скара, Финска сауна и детско рекреативно катче.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ