Уживајте од Јануари до Март во снежниот Боровец! 54% попуст на ноќевање со појадок и вечера или ноќевање со појадок + користење на СПА центарот во Hotel Breza 3* Боровец

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте од Јануари до Март во снежниот Боровец! 54% попуст на ноќевање со појадок и вечера или ноќевање со појадок + користење на СПА центарот во Hotel Breza 3* Боровец

Цена

1,581 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,410 ден.

Попуст

54%

Заштеда

1,829 ден.

Купени : 12

 • Borovets, Bulgaria

 • +359 878 551 528

 • office@borovetz-resort.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање по избор:

 • Ноќевање со појадок (BB), цена: 3410 ден. (55 eur.) 1581 ден. (25.5 eur.)
 • Ноќевање со појадок и вечера (HB), цена: 4278 ден. (69 eur.) 1965 ден. (31.7 eur.)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање по избор во двокреветна соба
 • Користење на СПА центарот (сауна, парна бања, ладен туш и релакс зона)
 • Паркинг
 • Туристичка такса и данок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.01.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • Периодот на предрезервација трае макс 24 часа
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Сместувањето е во двокреветна соба.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 лица.
 • За дете до 3.99 години е бесплатно.
 • Доплати:
 • За дете од 4 до 13.99 год за ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 12.75 еур (790 ден.) за BB ноќевање, а 16 еур (983 ден.) за HB ноќевање
 • За возрасен на дополнителен кревет се доплаќа 18 еур. (1107 ден.) за BB ноќевање, а 22 еур (1376 ден.) за HB ноќевање
 • За домашен миленик се доплаќа 5 еур. (310 ден.) од ноќ со вклучено легло, и садови за храна и вода
 • За апартман се доплаќа 10 еур. (620 ден.) од ден.
 • За масажа се доплаќа со предходна најава во хотелот.
 • Сите доплати се вршат во директно во хотелот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Хотел Breza е стилски хотел со три ѕвезди, лоциран помеѓу две ски патеки и гондолата во Боровец, во подножјето на планината Рила. Модерно и уникатно, едно од омилените места за да побегнете од својот град и секојдневните обврски.

Хотелот располага со 27 соби: 2 едокреветни, 17 двокреветни, 1 трикреветна и 7 апартмани. Секоја соба има сопствено купатило со туш кабина, телефон, TV и ладилник/минибар.

Хотел Breza располага со ресторан со капацитет од 80 места во кој може да уживате во топло вино покрај каминот, лоби-бар, голема сончева тераса и скара, Финска сауна и детско рекреативно катче.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ