Maj во прекрасниот Боровец! 40% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Hotel Breza 3*, Боровец

РАСПРОДАДЕНО

Maj во прекрасниот Боровец! 40% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Hotel Breza 3*, Боровец

Цена

1,364 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,273 ден.

Попуст

40%

Заштеда

909 ден.

 • Borovets, Bulgaria

 • +359 878 551 528

 • office@borovetz-resort.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање во двокревтна соба по избор:

 • BB ноќевање + СПА, цена: 2273 ден. (37 еур.) 1364 ден. (22 еур.)
 • HB ноќевање + СПА, цена: 2790 ден. (45 еур.) 1674 ден. (27 еур.)

Во цената е вклучено:

 • Бесплатно користење на СПА (сауна, парна бања и леден туш)
 • Бесплатно Wi-Fi
 • Билјард
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.03.2018 до 30.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата не важи за Велигден
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • Периодот на предрезервација трае макс 24 часа
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Сместувањето е во двокреветна соба.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 лица.
 • За деца до 2.99 години смењстени да дополнителен кревет со две возрасни лица е бесплатно
 • За деца од 3-12,99 г. на дополнителен кревет се доплаќа 11 ден. (682 ден.) на база BB
 • За деца од 3-12,99 г. на дополнителен кревет се доплаќа 13.5 ден. (837 ден.) на база НВ
 • За домашно милениче се доплаќа 8 еур. (496 ден.) со вклучена постелнина за спиење, 2 чинии за вода и храна
 • За возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 16.5 еур. (1023 ден.) на база ВВ
 • За возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 20.25 еур. (1255 ден.) на база HВ
 • За апартман се доплаќа 10 еур. (620 ден.) на ден
 • За масажа се доплаќа со предходна најава во хотелот.
 • Сите доплати се вршат во директно во хотелот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Хотел Breza е стилски хотел со три ѕвезди, лоциран помеѓу две ски патеки и гондолата во Боровец, во подножјето на планината Рила. Модерно и уникатно, едно од омилените места за да побегнете од својот град и секојдневните обврски.

Хотелот располага со 27 соби: 2 едокреветни, 17 двокреветни, 1 трикреветна и 7 апартмани. Секоја соба има сопствено купатило со туш кабина, телефон, TV и ладилник/минибар.

Хотел Breza располага со ресторан со капацитет од 80 места во кој може да уживате во топло вино покрај каминот, лоби-бар, голема сончева тераса и скара, Финска сауна и детско рекреативно катче.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.