97% попуст на онлајн курс за Hotel and Catering Management + сертификат од EventTrix во вредност од 12 338 ден. (199 €) по цена од 372 ден. (6 €)

Цена

372 ден.

Вредност

12338 ден.

Попуст

97%

Заштеда

11966 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс за Hotel and Catering Management

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2022 до 31.10.2023
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива Е-сертификат
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик 
 • За да започнете со курсот треба да го внесете купон кодот следниов линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил: [email protected]

Опис

Professional people will always find work in hotels and the catering trade. Get the skills you need to launch your career doing a job you love.

 

Have you always thought about starting a career in Hotel & Catering Management?

Wouldn’t it be great to put yourself into the business of helping people?  The hospitality industry is always looking for talented individuals who want to find success while helping to brighten people’s days.  Is the hospitality industry for you?  Do you meet any or all of the following criteria?

 • Do you enjoy helping people?
 • Do you like being a host or hostess?
 • Do you have a passion for food?
 • Do you want a career where you are in a position of control?

If any of these sound like you, our online Hotel & Catering Management course can help you start a new career doing something that you love.

Our course will open up a lot of opportunities for you, whether you are looking to start your own hotel or catering company, or you would just like to climb the ladder at the hotel at which you currently work. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.