Разгледајте ги главните модни центри во светот, Милано (21.11-01.03.2020)! До 33% попуст на 2, 3 или 4 ноќевања за 2 лица со појадок во Hotel Comtur 4*

Цена од

9743 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

13888 ден.

Попуст

30%

Заштеда

4145 ден.

Преостанато време

Добивате

Опции на понудата:

2 ВВ ноќевања за 2 лица 13,888 ден. (224 еур)
9,743 ден. (157 еур)
3 ВВ ноќевања за 2 лица 20,832 ден. (336 еур)
14,319 ден. (231 еур)
4 ВВ ноќевања за 2 лица 27,776 ден. (448 еур)
18,748 ден. (302 еур)

Во понудата е вклучено:

 • 2, 3 или 4 ноќевања за 2 лица со појадок во стандардна двокреветна просторија
 • Бесплатно WiFi

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.11.2019 до 01.03.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Пред да го купите купонот, проверете слободни места на: https://voucher.aohostels.com/availability_check.php
 • Откако ќе го купите купонот регистрирајте се на: http://register.hotelvoucheronline.com
 • Откако ќе добиете потврда за регистрација треба да резервирате на: comtur@c-hotels.it
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Пријавувањето во хотелот е од 15:00 часот, одјавување е до 10:00 часот

Опис

Хотел Комтур им нуди секаков вид модерна удобност на своите клиенти: безжична интернет врска, две простории за состаноци, салон посветен на нашите клиенти, а сите соби се обезбедени со ТВ сателит, телефон, приватни објекти, климатизација и греење, минибар, сеф, фен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.