Одмор и релаксација во Zone, Италија (26.11-01.06.2020)! 43% попуст на 4 ноќевања за 2 лица со појадок во Hotel Conca Verde во вредност од 15624 ден. (252€) по ценa од 8857 ден. (143€)

Цена

8857 ден.

Вредност

15624 ден.

Попуст

43%

Заштеда

6767 ден.

 • Via Valurbes, 31, 25050 Zone, Province of Brescia, Italy

  Одведи ме таму

  0309870946

  info@concaverde.com

Добивате

4 ноќевања во стандардна двокреветна соба за 2 лица со појадок во Hotel Conca Verde, Zone за термин 26.11-01.06.2020

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатен Wi-Fi
 • Бесплатен паркинг за автомобил

*Понудата не важи за следниве термини 10.04-13.04.2020

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2019 до 01.06.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на info@concaverde.com
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на info@concaverde.com за потврда на резервацијата.
 • 1 дете до 2,99 години останува бесплатно во просторијата кога користите постојни кревет
 • Понудата не важи за следниве термини 10.04-13.04.2020
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Hotel Conca Verde, кој се наоѓа во прекрасното село наречено Зона, кое претставува мало туристичко подрачје на Алпите за прекрасно пешачење, опкружено со шумата во центарот на шармантното плато со поглед на Езерото Исео. „Не дома, туку со семејство“, со ова мото од 1967 година, работиме напорно за да бидете сигурни дека имате убав престој. За нас, гостопримството, не е нешто што може да се измери, но можете да го почувствувате, ќе го цениме вашето семејно опкружување, пријатно и удобно, релаксирање и дискреционо право на нашиот дом. Hotel Conca Verde се наоѓа во примарната локација во природата каде ќе најдете сценографијата полна со изненадувања, нова сензација за празник која ќе се претвори во уникатно искуство што ќе остави привлечено од панорамата што ве опкружува. Со семејството или со пријателите можете да ги искористите сите прекрасни можности што се нудат далеку од стресот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.