Викенд и дочек на Стара Нова година во хотел Дион (13.01-16.01.2022)! 28% попуст на 3 ноќевања во хотел Дион + дочек на Стара нова година во ресторанот на хотелот во вредност од 4500 ден. по цена од 3250 ден.

Цена

3250 ден.

Вредност

4500 ден.

Попуст

28%

Заштеда

1250 ден.

 • Јоска Јорданоски бб

  Одведи ме таму

  075 270 093

  contact@hoteldion.com.mk

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • 3 ноќевања во Хотелот (13.01-16.01.2022)
 • Дочек на Стара Нова Година во ресторанот на Хотел Дион со жива музика 
 • Вечера на 14.01.2022 и на 15.01.2022 година
 • Појадок: 16.01.2022 година 
 • Бесплатен паркинг
 • TV/ WI-FI во секоја соба

*Во цената не е вклучено менито за дочек на Стара Нова година, кое се доплаќа 300 ден. (директно во хотелот) и содржи:

 • Салата
 • Плескавица и колбас со гарнир
 • Бурек со паричка

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2022 до 16.02.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби во хотелот на телефон или e-mail 
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Сертификат за две примени вакцини или негативен ПЦР тест не постар од 72 часа
 • Напуштање на хотелот на 16.01.2022 во 12 часот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Хотел Дион располага со 14 соби, двокреветни, трокреветни и четирикреветни соби со купатило снабдено со топла вода во секое време, опремени во ТВ и Free WIFI. Ресторанот Маркови Кули кој се наоѓа во склоп на Хотел Дион –Прилеп располага со капацитет од 300 гости, но поради ковид мерките, капацитетот се намалува на 50% или на 150 гости. Ресторанот ,, Маркови Кули” располага со традиционално и богато мени, поради кое секогаш ќе сакате пак да се вратите во Хотел Дион.
На вас останува да дојдете и да се уверите во нашата професионалност.
Персоналот на Хотел Дион – Прилеп ви стои на располагање во секое време за се што ќе посакате

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.