Снежен одмор во Банско! 50% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Apart Hotel Dream во вредност од 2852 ден. (46 eur) по цена од 1736 ден. (28 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Снежен одмор во Банско! 50% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Apart Hotel Dream во вредност од 2852 ден. (46 eur) по цена од 1736 ден. (28 eur)

Цена

1,736 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,852 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1,426 ден.

Купени : 22

Добивате

Понудата е по лице и истата вклучува:

 • Ноќевање со појадок и вечера во апартман со една спална соба
 • Користење на СПА центар (базен и сауна)
 • Бесплатно WiFi
 • Бесплатен ски гардеробер

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.02.2018 до 31.03.2018
 • Максминален капацитет на сместувањето во апартман со една спална соба е 4 лица.
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За закуп на соба потребно е да купите минимум 2 ваучери за едно ноќевање.
 • По 31.03.2018 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Превозот не е вклучен во понудата! 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • За дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно.
 • За дете од 6 до 11,99 години се доплаќа 10 евра на база НВ по ноќевање.
 • За деца над 12 год. или трето возрасно лице се доплаќа 20 евра на база НВ по ноќевање.
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот на рецепција.

Опис

Apartment Complex Dream 3* е лоциран на само 350м. од гондолата. Располага со 40 апартмани со една спална и 20 апартмани со две спални. Сите соби имаат опремена кујна, ТВ, дневен престој со софа и wi-fi. Секоја соба располага и со балкон. Во Хотелот има лоби бар, ресторан и спа центар. Во ресторанот се служи Бугарска и Европска храна. Гостите можат, бесплатно, да уживаат во затворен базен со минерална вода и во сауна. Како и во уникатна Руска бања и масажен центар, услуги кои се наплаќаат доплонително. Хотелот располага со бесплатен приватен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ