Снежен одмор во Банско! 50% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Apart Hotel Dream 4* во вредност од 2852 ден. (46 eur) по цена од 1426 ден. (23 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Снежен одмор во Банско! 50% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Apart Hotel Dream 4* во вредност од 2852 ден. (46 eur) по цена од 1426 ден. (23 eur)

Цена

1,426 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,852 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1,426 ден.

Купени : 161

Добивате

Понудата е по лице и истата вклучува:

 • Ноќевање со појадок и вечера во студио
 • Користење на СПА центар (базен, сауна, парна бања и фитнес)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2016 до 30.03.2016
 • Хотелот не располага со слободни соби на 01.02 и 08.02 поради исполнетост на капацитетите.
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За закуп на соба потребно е да купите минимум 2 ваучери за едно ноќевање.
 • По 31.03.2016 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Превозот не е вклучен во понудата! 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • За дете до 3.99 години е бесплатно.
 • За дете од 4 до 11 години на дополнителен кревет се доплаќа 6 ЕУР.
 • За трето возрасно лице се доплаќа 16 ЕУР од ден.
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот на рецепција.
 • За сместување во апартман со капацитет 2+2 се доплаќа 8 ЕУР. од ноќ

Опис

Apartment Complex Dream е лоциран на само 350м. од гондолата. Располага со 40 апартмани со една спална и 20 апартмани со две спални. Сите соби имаат опремена кујна, ТВ, дневен престој со софа и wi-fi. Секоја соба располага и со балкон. Во Хотелот има лоби бар, ресторан и спа центар. Во ресторанот се служи Бугарска и Европска храна. Гостите можат, бесплатно, да уживаат во затворен базен со минерална вода и во сауна. Како и во уникатна Руска бања и масажен центар, услуги кои се наплаќаат доплонително. Хотелот располага со бесплатен приватен паркинг.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Dali 0d 10 do 13 ima slobodno za familija 2 vozrasni i 2 deca od 9 i12 godini

Член на Grouper од: 02-02-2016

Dali 0d 10 do 13 ima slobodno za familija 2 vozrasni i 2 deca od 9 i12 godini

Член на Grouper од: 02-02-2016

Od 10 do 13, moze i do 14 februari

Член на Grouper од: 02-02-2016

@Belinda Andonovska како што е наведено во условите на зделката, за слободни места потребно е да се информирате дирекно во хотелот на [email protected] или на телефонскиот број +359 749 82204. Доколку ви потврдат дека има место, купете ги купоните и испратете ги на емаил на хотелот за да ја потврдите резервацијата.

Член на Grouper од: 09-02-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ