Уживање во Банско (02.01-28.02.2018)! 25% попуст на пакет од 5 ноќевања со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Family Hotel Elitsa во вредност од 7750 ден. (125 еур) по цена од 5766 ден. (93 еур)

Вредност

7750 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1984 ден.

Купени: 8

 • ul Goce Delcev 12

  Одведи ме таму

  +359 749 500 02, +359 749 501 01, +359 888 009 090

  office@hotel-elitsa.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • 5 ноќевања со појадок и вечера
 • Користење на СПА центарот (сауна, парна бања, џакузи)
 • Превоз до ски лифт
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.01.2019 до 28.02.2019
 • За резервации испратете e-mail или обратете се директно во хотелот на телефон.
 • Потребно е пред купувањето да проверите дали има слободна соба за вашите посакувани дати и потоа да го купите купонот.
 • Предрезервацијата на собата, пред купување на купонот, трае неколку часа.
 • По купување на купонот испратете ги кодовите или целиот купон на маилот во кој сте комуницирале за резервацијата како доказ дека сте платиле.
 • Сместувањето е во стандард двокреветна соба
 • Потребно е да го однесете испечатен купонот при пристигнување.
 • Доплати:
 • За деца до 4,99 години сместувањето е бесплатно!
 • За дете од 5 до 12 год. сместено на дополнителен кревет, се доплаќа 44 еур
 • За дете над 12 год. или трето возрасно лице се доплаќа 61 еур
 • За единечно сместување се доплаќа 46,5 еур
 • За сместување во двокреветна Lux соба се доплаќа 7 еур
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот

Опис

Пакетот вклучува:

 • Појадок на шведска маса или со сет-мени + кафе и чај
 • Вечера на шведска маса + чаша вино или наливна бира

Хотелот Елица е семеен хотел со три ѕвезди, оворен во текот на целата година. Овој хотел е лоциран во југозападниот дел на Бугарија, во прекрасното Банско. Хотелот е изграден и декориран во традиционален стил, со удобност како дома, во која преовладуваат природните материјали, какви што се каменот и дрвото. Од прекрасниот двор и терасите на хотелот се гледаат трите планини – Рила, Пирин и Родопските планини. Собите се опремени со интернет со одлична брзина, клима уреди, сеф, фен а коса, производи за хигиена, телевизор со кабловска телевизија, телефон и минибар. Пријатната и топла атмосфера ќе ви овозможи удобен престој во хотелот Елица.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.