Early Booking - Зимски релакс и уживање во Боровец (01.02-04.03.2019)! Едно ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор во Hotel Flora 4*

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking - Зимски релакс и уживање во Боровец (01.02-04.03.2019)! Едно ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор во Hotel Flora 4*

Цена

4,836 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,373 ден.

Попуст

10%

Заштеда

537 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • simonovski@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по соба и вклучува едно ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор:

За термин 04.01.2019 - 04.03.2019:

 • HB ноќевање во студио за 2 лица, цена: 6958 ден. 6262 ден.
 • HB ноќевање во апартман за 2 лица, цена: 8198 ден. 7378 ден.

За термин 05.03.-11.03.2019:

 • HB ноќевање во студио за 2 лица, цена: 5373 ден. 4836 ден.
 • HB ноќевање во апартман за 2 лица, цена: 6613 ден. 5952 ден.

Доплати:

 • Доплата за дополнителен кревет за студио/апартман за 2-ро/3-то дете од 2-11.99 години, цена: 1500 ден.
 • Доплата за дополнителен кревет за студио/апартман за возрасно лице, цена: 2150 ден.
 • Туристичка такса по лице по ден, цена: 62 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2019 до 04.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Доплати:
 • За дете до 1.99 години е бесплатно
 • За прво дете од 2-11.99 години на дополнителен кревет е бесплатно
 • Доплата за дополнителен кревет за студио/апартман за 2-ро/3-то дете од 2-11.99 години, цена: 1500 ден.
 • Доплата за дополнителен кревет за студио/апартман за возрасно лице, цена: 2150 ден.
 • Доплата за туристичка такса по лице од ден, цена: 62 ден.
 • Потребно е да купите купон за доплатите од соодветната опција во зделката
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Задолжително патничкото осигурување
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Се наоѓа во Боровец, на само 50 метри од ски лифтот, Хотел Флора нуди сауна, парна бања и затворен базен за време на зимската сезона. Бесплатен Wi-Fi на јавни места.

Поставени во 2 поврзани згради и 5 апартмантски згради, собите и студијата се со дрвени подови и балкони, со кабловска телевизија, бањи со тушеви и тоалетен прибор. 

Во а la carte ресторанот се служи традиционална бугарска и интернационална кујна.

Боровец се наоѓа на 72 километри од Софија, на северните падини на планинскиот венец Рила. Сместен во борова шума, на 1390 метри надморска височина на највисоките траки на 2600 метри, и  тоа го прави совршено место за одмор и рекреација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Dushica

На Букинг е 81 евро за истиот период за двајца HB ... https://goo.gl/Dd3jrX

Член на Grouper од: 26-01-2011

webadmin

Здраво Душица, Ве молиме информирајте не кои се конкретните дати за престој, со цел да можеме да извршиме проверка.

Член на Grouper од: 24-12-2017
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ