Last Minute - летен одмор во Ханиоти во Август! До 53% попуст на пакет ноќевања со појадок по избор за две или три лица во Hotel Haris, Халкидики

Цена од

4030 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7068 ден.

Попуст

43%

Заштеда

3038 ден.

Купени: 5

 • Hanioti, Halkidiki

  Одведи ме таму

  0030 6948 005 116

  info@hotelharis.gr

Добивате

Опции на понудата:

1 BB ноќевање за 2 лица (01.08 - 19.08.2019) 7,068 ден. (114 еур)
4,650 ден. (75 еур)
1 BB ноќевање за 3 лица (01.08 - 19.08.2019) 8,680 ден. (140 еур)
5,580 ден. (90 еур)
5 BB ноќевања за 2 лица (01.08 - 19.08.2019) 35,340 ден. (570 еур)
20,460 ден. (330 еур)
5 BB ноќевања за 3 лица (01.08 - 19.08.2019) 43,400 ден. (700 еур)
25,730 ден. (415 еур)
1 BB ноќевање за 2 лица (20.08 - 31.08.2019) 7,068 ден. (114 еур)
4,030 ден. (65 еур)
1 BB ноќевање за 3 лица (20.08 - 31.08.2019) 8,680 ден. (140 еур)
4,960 ден. (80 еур)
5 BB ноќевања за 2 лица (20.08 - 31.08.2019) 35,340 ден. (570 еур)
17,050 ден. (275 еур)
5 BB ноќевања за 3 лица (20.08 - 31.08.2019) 43,400 ден. (700 еур)
20,460 ден. (330 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.08.2019 до 31.08.2019
 • Сите резервации се во зависност од достапноста, затоа потребно е пред купување на ваучерот да направите резервација на телефон +306948005116 или на e-mail info@hotelharis.gr на хотелот
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го контактирате хотелот по телефон или е-маил, со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За промена на резервацијата потребно е да го известите хотелот три дена однапред
 • Доплати: 
 • За дете до 3 години е бесплатно во собата со родителите со вклучен појадок, без дополнителен кревет
 • За деца од 4 до 7 години се доплаќа 12% од цената на купонот, во собата со родителите на дополнителен кревет и со вклучен појадок
 • За деца над 8 години потребно е да купите купон од соодветната опција
 • Задолжителна е доплата за туристичка такса од 0.5 евра по соба од ноќевање
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Сите соби располагаат со 2 или 3 кревети и максимален капацитет на сместување е за 2 или 3 лица
 • Хотелот не располага со сателитска телевизија
 • Во собата за 3 лица, третиот кревет е на спуштање
 • Доколку има дете или 3то лице во собата задолжително известете го хотелот при резервацијата!
 • Часови за пристигнување во хотелот 14 - 22 часот (работно време на рецепцијата).
 • Време на заминување од хотелот: од 08 - 11 часот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

HARIS хотелот нуди пријатна атмосфера и за време на вашиот престој ќе се чувствувате како дома. Лоциран е на 100 км од Солун, на само 250 метри е од морето, а 600 метри е оддалечен од градчето Ханиоти. Хотелот HARIS има 42 соби. Собите се удобни и внимателно уредени со ситни детали кои придонесуваат за уште поубав престој.

Секако за да биде комфорот уште поголем секоја соба е опремена со телевизор, клима уред, фрижидер, телефон, сеф, сопствено купатило и тераса со поглед кон морето и базенот на хотелот. Хотелот е на 4 ката, има голем базен, базен за деца, рецепција, бар покрај базенот, бар за ужина и паркинг.

Од неодамна хотелот нуди и услуги во својот новоотворен wellness центар за убавина и релаксација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.