Early booking: Мајско уживање во Ханиоти, Грција (20.05. - 31.05.2017)! До 48% попуст на пакет ноќевања по избор со појадок за две или три лица во "Hotel Haris", Халкидики

РАСПРОДАДЕНО

Early booking: Мајско уживање во Ханиоти, Грција (20.05. - 31.05.2017)! До 48% попуст на пакет ноќевања по избор со појадок за две или три лица во "Hotel Haris", Халкидики

Цена

3,844 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,952 ден.

Попуст

35%

Заштеда

2,108 ден.

Купени : 3

 • Hanioti, Halkidiki Hanioti, Halkidiki, Greece (Ελλάς), 63085

 • 0030 6948 005 116

 • info@hotelharis.gr

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Пакет ноќевања за број на ноќи и број на лица по избор:

 • 2 BB ноќевање за 2 лица, цена: 5952 ден. (96 eur) 3844 ден. (62 eur)
 • 2 BB ноќевање за 3 лица, цена: 7564 ден. (122 eur) 4712 ден. (76 eur)
 • 3 BB ноќевање за 2 лица, цена: 8928 ден. (144 eur) 5394 ден. (87 eur)
 • 3 BB ноќевање за 3 лица, цена: 11346 ден. (183 eur) 6572 ден. (106 eur)
 • 4 BB ноќевање за 2 лица, цена: 11904 ден. (192 eur) 6510 ден. (105 eur)
 • 4 BB ноќевање за 3 лица, цена: 15128 ден. (244 eur) 7936 ден. (128 eur)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.05.2017 до 31.05.2017
 • Сите резервации се во зависност од достапноста, затоа потребно е пред купување на ваучерот да направите резервација на телефон или на e-mail на хотелот
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го контактирате хотелот по телефон или е-маил, со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За промена на резервацијата потребно е да го известите хотелот три дена однапред
 • За дете до 4.99 год. е бесплатно, во собата со родителите, без дополнителен кревет
 • За деца од 5 до 10 год. се доплаќа 16 евра за две ноќевања со појадок, 22 евра за три ноќевања со појадок, а 26 евра за четири ноќевања со појадок дирекно во хотелот
 • Доколку има дете или 3то лице во собата задолжително известете го хотелот при резервацијата!
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Задолжително е прикажување на испечатен купон во хотелот

Опис

HARIS хотелот нуди пријатна атмосфера и за време на вашиот престој ќе се чувствувате како дома. Лоциран е на 100 км од Солун, на само 250 метри е од морето, а 600 метри е оддалечен од градчето Ханиоти. Хотелот HARIS има 42 соби. Собите се удобни и внимателно уредени со ситни детали кои придонесуваат за уште поубав престој.

Секако за да биде комфорот уште поголем секоја соба е опремена со телевизор, клима уред, фрижидер, телефон, сеф, сопствено купатило и тераса со поглед кон морето и базенот на хотелот. Хотелот е на 4 ката, има голем базен, базен за деца, рецепција, бар покрај базенот, бар за ужина и паркинг.

Од неодамна хотелот нуди и услуги во својот новоотворен wellness центар за убавина и релаксација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ