Уживање во Ханиоти, Грција во Септември! До 35% попуст на пакет ноќевања по избор со појадок за две или три лица во Hotel Haris, Халкидики

РАСПРОДАДЕНО

Уживање во Ханиоти, Грција во Септември! До 35% попуст на пакет ноќевања по избор со појадок за две или три лица во Hotel Haris, Халкидики

Цена

5,518 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

7,440 ден.

Попуст

26%

Заштеда

1,922 ден.

Купени : 7

 • Hanioti, Halkidiki Hanioti, Halkidiki, Greece (Ελλάς), 63085

 • 0030 6948 005 116

 • info@hotelharis.gr

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Пакет ноќевања по избор:

 • 2 ноќевања со појадок за 2 лица, цена: 7440 ден. (120 еур) 5518 ден. (89 еур)
 • 2 ноќевања со појадок за 3 лица, цена: 9300 ден. (150 еур) 6882 ден. (111 еур)
 • 3 ноќевања со појадок за 2 лица, цена: 11160 ден. (180 еур) 7316 ден. (118 еур)
 • 3 ноќевања со појадок за 3 лица, цена: 13950 ден. (225 еур) 9114 ден. (147 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2017 до 24.09.2017
 • Сите резервации се во зависност од достапноста, затоа потребно е пред купување на ваучерот да направите резервација на телефон или на e-mail на хотелот
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го контактирате хотелот по телефон или е-маил, со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За промена на резервацијата потребно е да го известите хотелот три дена однапред
 • За дете до 4 год. е бесплатно во собата со родителите, без дополнителен кревет и без појадок
 • За деца од 5 до 10 год. се доплаќа 14 евра за 2 ноќевања на дополнителен кревет со појадок, 21 евра за три ноќевања со појадок
 • За деца над 11 години потребно е да купите соодветен број на купони од зделката
 • Во собата за 3 лица, третиот кревет е на спуштање
 • Доколку има дете или 3то лице во собата задолжително известете го хотелот при резервацијата!
 • Часови за пристигнување во хотелот 14 - 22 часот (работно време на рецепцијата). Време на заминување од хотелот: од 08 - 11 часот
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Задолжително е прикажување на испечатен купон во хотелот

Опис

HARIS хотелот нуди пријатна атмосфера и за време на вашиот престој ќе се чувствувате како дома. Лоциран е на 100 км од Солун, на само 250 метри е од морето, а 600 метри е оддалечен од градчето Ханиоти. Хотелот HARIS има 42 соби. Собите се удобни и внимателно уредени со ситни детали кои придонесуваат за уште поубав престој.

Секако за да биде комфорот уште поголем секоја соба е опремена со телевизор, клима уред, фрижидер, телефон, сеф, сопствено купатило и тераса со поглед кон морето и базенот на хотелот. Хотелот е на 4 ката, има голем базен, базен за деца, рецепција, бар покрај базенот, бар за ужина и паркинг.

Од неодамна хотелот нуди и услуги во својот новоотворен wellness центар за убавина и релаксација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ