Незаборавно искуство низ Европа (12.12-31.12.2019)! 36% попуст на едно ноќевање со појадок во стандардна двокреветна соба за 2 лица + 2 деца во A&O Hotel & Hostel, Германија, Австрија, Чешка, Италија или Полска

Цена

3764 ден.

Вредност

5890 ден.

Попуст

36%

Заштеда

2126 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Kasprzaka 18-20, 05-077 Warszawa, Poland

  Одведи ме таму

  +48 225 24 41 60

  feedback@aohostels.com

Добивате

Едно ноќевање со појадок за 2 лица + 2 деца во хотел по избор (12.12-31.12.2019)

Купонот може да се искористи во следниве градови:

 • A&O Aachen Hauptbahnhof 
 • A&O Hamburg Reeperbahn 
 • A&O München Laim
 • A&O Berlin Friedrichshain 
 • A&O Hamburg Hauptbahnhof 
 • A&O München Hauptbahnhof
 • A&O Berlin Mitte 
 • A&O Hamburg City 
 • A&O Nürnberg Hauptbahnhof
 • A&O Berlin Hauptbahnhof
 • A&O Berlin Kolombus
 • A&O Bremen Hauptbahnhof
 • A&O Hamburg Hammer Kirche
 • A&O Prag Metro Strizkov
 • A&O Prag Rhea
 • A&O Dortmund Hauptbahnhof
 • A&O Köln Neumarkt
 • A&O Köln Dom
 • A&O Köln Hauptbanhof
 • A&O Salzburg City
 • A&O Salzburg Wofgang‘s
 • A&O Dresden Hauptbahnhof 
 • A&O Stuttgart City
 • A&O Düsseldorf Hauptbahnhof 
 • A&O Karlsruhe Hauptbahnhof 
 • A&O Venedig
 • A&O Warsaw
 • A&O Frankfurt Galluswarte 
 • &O Leipzig Hauptbahnhof 
 • A&O Weimar
 • A&O Graz Hauptbahnhof 
 • A&O München Hackerbrücke 
 • A&O Wien Hauptbahnhof
 • A&O Wien Stadthalle

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.11.2019 до 31.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Пред да го купите купонот, проверете слободни места на: https://voucher.aohostels.com/availability_check.php
 • Откако ќе го купите купонот регистрирајте се на: http://register.hotelvoucheronline.com
 • Откако ќе добиете потврда за регистрација треба да резервирате на: https://voucher.aohostels.com
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

A&O Hostel располага со соби со модерен изглед и нов дизајн. Станете еден од нашите први гости во ново дизајнираниот A&O Hostel и уживајте во пријатно, модерно сместување, централно сместено со многу дополнителни услуги. Бидете инспирирани од нашиот нов разнобоен дизајн и уживајте во вообичаената привлечна атмосфера која ја поттикнува нашиот персонал. A&O ви дава флексибилност, овозможувајќи ви да го испланирате престојот во полската метропола точно како што сакате. Нашето уредно лоби е совршен амбиент за оние кои сакаат да се зафатат со некоја работа. Нашите хостел е исто така одличен избор за семејства и училишни групи: имаме неколку пријатни мулти-кревети и семејни соби за оние со ограничен буџет - децата под 18 години можат дури и да останат бесплатно доколку бидат придружени од нивните родители! Можете да одите во врска со вашата деловна активност со флексибилност и без да се грижите околу тешките куфери благодарение на нашите простории за перење, кујна за гости и места за паркирање.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.