Уживајте во убавините на Рим (21.11.2019 - 31.10.2020)! До 44% попуст на 2 или 3 ноќевања со појадок во стандардна двокреветна соба за 2 лица во Hotel Ibis Styles Roma Vintage 4*

Цена од

8432 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

14818 ден.

Попуст

43%

Заштеда

6386 ден.

Добивате

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица (01.11.2019 - 31.03.2020 и 1.07 - 31.08.2020) 14,818 ден. (239 еур)
8,432 ден. (136 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица (01.11.2019 - 31.03.2020 и 1.07 - 31.08.2020) 22,196 ден. (358 еур)
12,400 ден. (200 еур)
2 BB ноќевања за 2 лица (01.04.2020 - 30.04.2020, 01.06 - 30.06.2020 и 01.09 - 31.10.2020) 15,748 ден. (254 еур)
10,602 ден. (171 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица (01.04.2020 - 30.04.2020, 01.06 - 30.06.2020 и 01.09 - 31.10.2020) 23,622 ден. (381 еур)
15,810 ден. (255 еур)
2 BB ноќевања за 2 лица (30.12 - 31.12.2020 и 01.05 - 31.05.2020) 15,748 ден. (254 еур)
11,346 ден. (183 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица (30.12 - 31.12.2020 и 01.05 - 31.05.2020) 23,622 ден. (381 еур)
16,864 ден. (272 еур)

Во цената е вклучено:

 • 2 или 3 ноќевања за 2 лица во стандардна двокреветна просторија
 • 2х или 3x појадок за 2 лица
 • Бесплатно WiFi
 • Пријавување од 14:00 часот, одјавување до 10:00 часот

*Опцијата не важи за следниот термин 23.01 - 31.03.2020

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.11.2019 до 31.10.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на HB2S9@accor.com
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на HB2S9@accor.com за потврда на резервацијата.
 • Опцијата не важо за следниов термин 23.01 - 31.03.2020
 • Доплати:
 • Локален данок: 6 евра по лице од ноќ што се плаќа на локално ниво
 • Детско креветче: 5 евра од ноќ
 • Дополнително легло за деца до 12 години: 15 ецра по лице од ноќ, над 12 години: 20 евра по лице од ноќ - можен е само 1 дополнителен кревет по соба
 • Домашни миленици: 10 евра од ноќ
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Со рафиниран дизајн инспириран во 70-тите и 80-тите години, Ибис Стилс Рома Гроздобер е добро поврзан со ГРА и центарот на градот Рим преку метро станицата Ананигина. Исто така се наоѓа на стратешка локација за да стигне до Кастели Романи и Фраскати. Има 120 пространи, клима-соби, бистро, повеќејазичен 24/7 прием и бар. Јавен паркинг спротивно. Меѓународен вклучена во Рико за појадок во гроздобер стил.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.